Trenerzy NLP certyfikowani przez:
Wpis w encyklopedii "Who is Who" w Polsce:
Książka:
Raty:

Techniki skutecznej sprzedaży


Jak mówić, pisać teksty, sprzedawać - bezpośrednio do podświadomości drugiej osoby, tak aby ludzie Ciebie słuchali, cenili, lubili oraz natychmiast spełniali Twoje sugestie.

Zastanawiam się, jak bardzo się zdziwisz, gdy odkryjesz,
że codziennie, na każdym kroku sprzedajesz: sprzedajesz siebie samego, produkty, usługi, umiejętności, idee oraz pomysły.

Czasem ludzie przy próbie sprzedaży czują, pewną PRZESZKODĘ, która sprawia, że wiele osób, które prawdopodobnie mogłyby odnieść sukces, poddaje się zanim tak naprawdę zacznie.

Pomiędzy pomysłem, a jego realizacją powstaje gruby MUR.

Podczas, gdy z jednej strony człowieka pociąga możliwość lepszego życia, władza i pieniądze, to z drugiej strony coś go HAMUJE.

Odwleka decyzje o działaniu, aż straci cały początkowy
zapał i chęci.

Czy pamiętasz, jak to było, gdy ostatnio próbowałeś coś komuś sprzedać, przekonać go do swojego pomysłu, czy swojej idei? Jestem pewny, że jedną z podstawowych przyczyn, przez które nie było to tak proste jakby mogło być jest właśnie ta PRZESZKODA.

Podobnie jest, jeśli od dłuższego czasu masz zamiar zrealizować swój pomysł, który pozwoliłby Ci awansować bądź zarabiać wielokrotnie więcej. Główną przyczyną przez którą tego nie robisz jest ta PRZESZKODA.

Zmień TO !!!

Odkryj w sobie wszechstronnego sprzedawcę!

Zastosuje 6 niesamowicie silnych metod, rozbijania MURU, który HAMUJE Twoją sprzedaż, dzięki czemu raz na zawsze zmieni się Twoje podejście do sprzedaży.

Już na zawsze sprzedaż będzie przyjemnością. Zaczniesz patrzeć na świat oczyma osoby pewnej siebie, która wie, że produkt jest dobry, cen jest właściwa, klient to kupi, współpraca w grupie doskonale się układa, z przyjemnością idę na spotkań z klientem

Opanuj Sprawdzone Techniki Skutecznej Sprzedaży, które otworzą Ci drogę do dużych zarobków, większego zadowolenia z wykonywanej pracy, lepszej współpracy w zespole.

Nauczy się pisać perswazyjnie, przekonywać za pomocą tekstu, dzięki czemu zmienisz pisanie ofert w pasję.

N
aucz się jak przemawiać bezpośrednio do podświadomości drugiej osoby, jej zmysłów, emocji i wyobraźni, sprawiając, że każda Twoja sugestia staje się porywającą, oszałamiającą, olśniewającą, ekscytującą.

Poznaj metody jak za pomocą podejścia do sprzedaży
WIN-WIN, budować zaufanie oraz zdobywać stałych klientów.

Dopiero ponowna sprzedaż jest
rzeczywistą miarą
naszego sukcesu w biznesie.

Brain Tracy

Jakie umiejętności rozwiniesz podczas
2-dniowego warsztatu?MODUŁ PIERWSZY: Stan umysłu

 • Nauczysz swój umysł, natychmiast wprowadzać w stan kreatywności, pewności siebie, pełnej koncentracji, entuzjazmu oraz wiary we własne możliwości, tak że w trakcie każdej sprzedaży będziesz niesamowicie skuteczny.

 • Pozbędziesz się w ciągu zaledwie kilkudziesięciu sekund odbierającego chęci oraz pomysły, krytycznego dialogu wewnętrznego tzw. wewnętrznego krytyka.

 • Odkryjesz nadzwyczajne możliwości swojego umysłu.

 • Opanujesz metody dzięki, którym błyskawicznie zdobędziesz dostęp do pełnego potencjału Twojego umysłu, podczas opracowywania tekstu: reklamowego, promocyjnego, oferty, raportu, sprawozdania, artykułu, reportażu, felietonu, newslettera oraz w trakcie każdego spotkania z klientem, efektem tego sprzedaż dla Ciebie stanie się przyjemnością.

 • Nauczysz się, jak przy sprzedaży emanować siłą i Powerem, dzięki czemu Twoje sugestie zyskają wyjątkową władzę.


Dlaczego tylko niektórzy sprzedawcy
"zarabiają kokosy"?

"Pracuje w dobrej firmie od wielu lat i nigdy nie narzekałam na słabą sprzedaż. Co jakiś czas mieliśmy szkolenia, które często były przygotowane z "wielką pompą", czasem był to wręcz show trenera, ale te szkolenia nie wpływały w widoczny sposób na wzrost sprzedaży. W czasie ostatniego szkolenia nieoczekiwanie stał się cud, choć nie wiem czy to właściwe określenie.
Trener na samy początku szkolenia zadał pytanie
"Jak bardzo się zdziwisz gdy
zauważysz wymierne efekty szkolenia, gdy sprzedaż wzrośnie nie o 10%, czy 20%, ale wręcz wielokrotnie?". Już po 2 godzinach szkolenia zauważyłam jak ogromne błędy popełniałam rozmawiając z klientami. Po szkoleniu nagle zorientowałam się, że rozmowy z klientami są dla mnie przyjemnością, jestem spokojna, uśmiechnięta, sprzedaje wielokrotnie więcej niż poprzednio. Szkolenie przerosło moje najśmielsze oczekiwania. Wielkie dzięki..."

Hanna, sprzedawca


MODUŁ DRUGI: Przestań myśleć jak sprzedawca, Myśl jak klient.

 • Poznasz tajemnice sukcesu
  Wolta Disney'a

 • Zobacz zalety i wady swojego produktu, oferty, prezentacji oczyma drugiej osoby. Cztery pozycje percepcyjne. Najważniejsza z nich, czwarta to _______

 • Od obiekcji do kompromisu, czyli jak dopasować ofertę, bądź zaprezentować produkt, aby wszystkie obiekcje zniknęły.

 • Intuicja w tworzeniu doskonałej oferty, czy prezentacji.

Dlaczego tylko nielicznych rodziców
dzieci słuchają.

Niesamowite! Nie zdawałam sobie zupełnie sprawy, że można w tak prosty sposób dotrzeć do dziecka, powiedzieć żeby posprzątało zabawki i jeszcze to spowoduje, że będzie zadowolone ze sprzątania!

Magda, przedstawiciel handlowy


MODUŁ TRZECI: perswazja niewerbalna.

 • Nauczysz się, jak w szybko zdobyć, a potem utrzymać uwagę i znakomity kontakt z rozmówcą.

 • Komunikacja niewerbalna jako narzędzie perswazji

 • Opanujesz techniki zjednywania i nawiązywania kontaktu z klientem bez użycia słów.

 • Jak błyskawicznie dostosować propozycję do rozmówcy?

 • Jak skoordynować to jak mówisz, z tym co mówisz, aby Twoja wypowiedź stała się jeszcze bardziej spójna?

Dlaczego tylko nieliczni kierownicy
skutecznie motywują do efektywnej pracy.

Najważniejsze jest to, że teraz wiem, że zmiana swojej komunikacji i postrzegania jest prosta i szybka. Wiem, że należy w to włożyć troszkę ćwiczeń, jednak już teraz efekty przerastają moje najśmielsze oczekiwania z przed kursu.
Po kursie moje cotygodniowe zebrania z pracownikami w firmie, zaczęły obfitować w ciekawe pomysły generowane przez pracowników, co wcześniej prawnie nigdy się nie udawało. Bardzo podoba mi się forma kursu, a w niej
ćwiczenia, ćwiczenia i jeszcze raz ćwiczenia, które bardzo motywują do używania tych technik w życiu.

Romuald, handlowiec


MODUŁ CZWARTY: perswazja werbalna.

Słowa - klucze do podwajania obrotów!!!

 • Nauczysz się jak zmienić myśli, przekonania i decyzje drugiej osoby jednym prostym pytaniem?

 • Poznasz zwroty, słowa i zdania, które oddziaływają na podświadomość człowieka, z których siły oddziaływania większość ludzi nie zdaje sobie sprawy?

 • Okryjesz, co zrobić, aby każde ogłoszenie, każda ulotka, każda broszura przyciągnęła od 2 do 7 razy więcej klientów niż obecnie?

 • Poznasz słowa klucze do umysłu drugiej osoby. Gdy umysł będzie "otwarty" będziesz mógł zrobić to co naprawę chcesz...

 • Nauczysz się jak mówić, tak aby słuchacze ulegali Twoim sugestiom i z przyjemnością kupowali

 • Poznasz:

  • W jaki sposób nadać słowom potęgę oddziaływania.

  • Jak skuteczniej motywować siebie i swoich pracowników oraz zwiększyć obroty i zyski

  • W jaki sposób prezentować Twój produkt, usługi lub pomysły pojedynczym osobom, jak i całym grupom w taki sposób, aby wywołać w nich zachwyt tym co sprzedajesz

  • Jak rozmawiać z klientem, aby chciał kupować tylko u Ciebie i namawiał do tego innych

  • Jak zabezpieczać się przed tak zwanym "oporem" klienta tak, aby on nie występował

 • Poznasz trzy pytania, które nieświadomie zadaje sobie każdy klient i które powodują odrzucenia oferty.
  Pierwsze z nich to _____

 • Nauczysz się korzystać z tych trzech pytania, przy tworzeniu ofert, prezentacji oraz w trakcie spotkań handlowych, EFEKT znacznie wyprzedzisz konkurencje.

 • 6 kluczy do umysłu Twojego klienta

 • Zmienisz treść Twoich ulotek, broszur i ogłoszeń, tak aby zaczęły one przyciągać klientów

 • Poznasz:

  • Metody jak przekształcić klientów incydentalnych w stałych

  • 4 najskuteczniejsze perswazyjne pytania, które kreują rzeczywistość

  • Dowiesz się, czego unikać: słowa - pułapki

  • Jak kreatywnie odszukać unikalne cechy produktu lub usługi?

  • Jak mówić językiem korzyści, dzięki czemu uwypuklisz zyski, jakie klient osiągnie w związku z kupnem produktu, bądź współpracą z Twoją firmą?

  • Poznasz techniki zamykania sprzedaży.

  • Najmniej doceniane i najbardziej skuteczne źródło inspiracji przy kreowaniu przykuwających uwagę nagłówków, a dobry nagłówek to więcej osób czytających Twoją ofertę.

  • Hipnotyczna reklama - poznaj 3 najważniejsze elementy

Dlaczego niektóre osoby z łatwością sprzedają, przekonują do swych pomysłów?

Brałem udział w wielu szkoleniach i czytałem wiele książek na temat sprzedaży, ale cały czas nie należałem do grona najlepszych. Na szczęście spotkałem znajomego, który zapytał mnie "Czy wiesz, że jest szkolenie, które pozwoli Ci zostać najlepszym sprzedawcą w zespole?" Rezultaty szkolenia przekroczyły moje najśmielsze oczekiwania - oczywiście nie musisz mi wierzyć, to Ty podejmiesz decyzję, która pozwoli Ci zostać świetnym sprzedawcą i kupić wreszcie wszystko to o czym od tak dawna marzyłeś?

Aleksander Buczny, Business Unit Manager
Pharma Markering
obecnie trener NLP
W trakcie szkolenia, pod czujną opieką trenera, poznasz i nauczysz się korzystać z całej przeogromnej gamy technik werbalnej i niewerbalnej perswazji, tworząc intrygujące teksty oraz prezentacje, budzące zainteresowanie, skupiające uwagę i pchające do podjęcia działania przez klienta.

Elitarne szkolenie - max. 12 osób

Kameralna grupa pozwoliła na w pełni wykorzystanie czas kursu, a przede wszystkim dała indywidualne podejście trenera do sytuacji każdego z uczestników oraz odpowiedzi na wszystkie nurtujące nas pytania.

Kalina, studentka

Szkolenie prowadzone przy użyciu technik, które pozwalają na błyskawiczne przyswajanie wiedzy oraz przede wszystkim umiejętności.

GWARANTOWANE REZULTATY - wystarczy wziąć udział w szkoleniu, sumiennie wykonywać wszystkie ćwiczenia i zastosować nowe umiejętności w Twojej pracy!

Całe szkolenie koncentruje się na nauczeniu Ciebie skutecznych i praktycznych technik, które oddziaływają na umysł drugiego człowieka, wpływając na jego motywację, upodobania oraz decyzje.

Masz przed sobą weekend pełen praktycznych i łatwych do wykorzystania rad, strategii i metod perswazji.

Poznaj najbardziej zaawansowane i łatwe w użyciu strategie perswazji oraz wywierania wpływu.

Stoi przed Tobą możliwość dokonania atrakcyjnej inwestycji!

Zapisz się na szkolenie!Szkolenie indywidualne:

Tak! Chcę uczestniczyć w indywidualnym szkoleniu "Techniki skutecznej sprzedaży",
w cenie 1350 zł, za jeden dzień szkolenia.


Twoje dane kontaktowe: *    - pola obowiązkowe

Imię i nazwisko:
e-mail:
Telefon:
Chciałbym aby szkolenie odbyło się w:
Warszawie


W przypadku szkoleń odbywających się poza Warszawą, cena szkolenia może wzrosnąć o koszt dojazdu i noclegu trenera.

Zaproponuj datę szkolenia:
Podaj 2 - 3 daty.

Złożenie zamówienia jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu i Polityki prywatności oraz ze zgodą na przekazanie danych osobowych podanych w formularzu firmie Centrum Rozwoju Osobistego.

 

Szkolenie grupowe:

 

 

Prowadzący:

Janusz Gołyński

Ekspert w dziedzinie osiągania sukcesów, radzenia sobie ze stresem i zmiany swojego życia. Autor artykułów w tej dziedzinie, założyciel "Kompendium Wiedzy". Zapraszany do telewizji i radia, gdzie dzieli się swoją unikalną wiedzą.

Ponad 10 lat temu podjął decyzję o zmianie swojego życia. Certyfikowany trener NLP, trener biznesowy, rozwoju osobistego, ekspert od Hipnozy oraz czytania fotograficznego.

Janusz Gołyński - certyfikowany trener NLP przez:

Specjalista ds. sprzedaży i obsługi posprzedażowej (reklamacji) w branży informatycznej. Od 7 lat trener biznesowy, rozwoju osobistego oraz Hipnozy. Specjalista od wykorzystywania marketingu hipnotycznego w biznesie.

Ekspert w dziedzinie osiągania sukcesów, radzenia sobie ze stresem i zmiany swojego życia. Autor artykułów w tej dziedzinie, założyciel "Kompendium Wiedzy". Zapraszany do telewizji i radia, gdzie dzieli się swoją unikalną wiedzą.

Ponad 10 lat temu podjął decyzję o zmianie swojego życia. Obecnie certyfikowany trener, specjalista od Hipnozy oraz czytania fotograficznego. Absolwenci jego kursów cenią go za entuzjazm, radość oraz wewnętrzny spokój. Jego autorskie szkolenie "Szczepionka na stres i motywacja" dzięki swojej fenomenalnej skuteczności stało się Szkoleniem-Legendą. Szkolenie, która od 2001 roku skutecznie pomaga setką zapracowanych ludzi z Polski z zagranicy, zabłysnąć w życiu.

Największą zaletą Janusza Gołyńskiego jest praktyczne doświadczenie potwierdzone sukcesami, dzięki czemu wypracował wiele autorskich metod i technik co zaowocowało tym, że w nadzwyczaj jasny i zrozumiały sposób, pomaga w dokonywaniu oczekiwanych zmian w życiu uczestnikom szkoleń.

Jego dewizą na szkoleniach jest:
"Rzeczy nie możliwe wykonujemy od ręki,
a na cud trzeba trochę poczekać"

Prowadził warsztaty oraz wykłady miedzy innymi dla: Uniwersytetu Warszawskiego, Szkoły Głównej Handlowej, Uniwersytety Kardynała Stefana Wyszyńskiego, Akademii Wychowania Fizycznego, Wyższej Szkoły Gospodarki Krajowej, Szkoła Wyższa Psychologii Społecznej,

Janusz Gołyński został wyróżniony przez umieszczenie jego biografii w elitarnej encyklopedii "Who is Who" w Polsce.

Spotkaj Janusz Gołyńskiego i przekonaj się o tym. On otworzy przed Tobą, uśpione możliwości Twojego umysłu.