HIPNOTYCZNA ZMIANA OSOBISTA

 

7 nietypowych technik, o których większość trenerów nie słyszało, A Za Pomocą Których Zwiększysz Swoją Sprzedaż, Wzmocnisz Pewność Siebie Do Granic Możliwości oraz ograniczysz stres...

 

Kto jeszcze chce szybko
zmienić swoje życie na lepsze?


Większość z nas zbyt często robi rzeczy, których nie chce i nie lubi. Otaczający nas ludzie i przeżywane doświadczenia też rzadko są tym, co byśmy chcieli. Widzisz więc i czujesz, że czas z tym coś zrobić?

Posłuchaj - jeżeli chcesz czegoś nowego w swoim życiu - ZRÓB COŚ NOWEGO - teraz.

Prawdopodobnie nie raz próbowałeś/próbowałaś dokonać jakiejś zmiany w swoim życiu?

To już wiesz, że same chęci to za mało. Postanowienia noworoczne nie działają. Zniewalają nas zachowania i nawyki, od których nie umiemy się uwolnić. Pragniemy coś zmienić, ale... od jutra.

Dokonasz niemożliwego!

1. Zmienisz swoją przeszłość

Tak, dobrze czytasz. Ile to razy mówisz sobie: "Gdyby TO mnie nie spotkało..."; albo: "Gdybym wtedy TO zrobił..."; albo "Gdybym tylko nie popełniła TEGO błędu w przeszłości..."?

TO można zmienić! I ja pokażę Ci dokładnie jak TO zrobić, przeprowadzę Cię osobiście przez TEN proces, nauczę wszystkiego, czego potrzebujesz, aż...

Będziesz w stanie samodzielnie dokonywać dowolnych zmian w przeszłości swojej i innych ludzi!

Tylko wyobraź sobie, jak się poczujesz, gdy tylko ze swojej przeszłości usuniesz wszystkie trudne i niechciane zdarzenia? Czujesz tę wolność? Widzisz te nowe możliwości?

Uważasz, że to niemożliwe? Wiele osób na początku tak myśli, bo za mało wiedzą o sile technik hipnotycznych. Ale wszystko się zmienia, gdy zaczynają z nich korzystać. WSZYSTKO SIĘ ZMIENIA.

2. Zmienisz swoją teraźniejszość

Jak się dziś czujesz? Czy przepełnia Cię radość, entuzjazm i ogromna siła, dzięki której możesz zrealizować każde swoje pragnienie i zamierzenie? Możesz?

Czy może jest wręcz przeciwnie? Ciągle borykasz się z przeciwnościami i życie wydaje Ci się zwykłą walką o przetrwanie kolejnego dnia w domu, pracy, czy szkole?

Czas to zmienić!

Nauczę Ci czegoś niezwykłego. Odkryjesz w sobie niewyczerpalne zasoby energii, radości, kreatywności i PEWNOŚCI SIEBIE, jakich się po sobie w ogóle nie spodziewasz. Pokażę Ci jak szybko do nich sięgać, gdy tylko tego potrzebujesz.

Jak bardzo zmieni się Twoje życie, gdy...

W ciągu kilku sekund zaczniesz wywołać zmiany
samopoczucia, samooceny, a nawet... WYGLĄDU!

Możesz to robić dla siebie, ale też stosować w domu, szkole, pracy i biznesie. W ten sposób możesz wpływać na każdą wybraną osobę.

Możesz mieć lepsze relacje, głębsze więzi, ale też więcej sprzedawać lub... manipulować policjantem, który nie będzie w stanie wystawić Ci mandatu.

Ale mam dla Ciebie coś więcej!

3. Zmienisz swoją przyszłość

O, może pomyślisz, że to już jest przesada?

Uśmiechnij się. Tak, właśnie tak, doskonale uśmiechnij się. Bo to, co robisz teraz ma wpływ na Twoją przyszłość! TO proste.

Gdy kilkuletnie dziecko nauczy się jeździć na rowerze, będzie mogło to robić, kiedy tylko zechce. Dzięki temu może przeżywać cudowne chwile na letnich wycieczkach rowerowych z rodziną lub znajomymi. Bez tej umiejętności traci tę możliwość i nie przeżyje tej radości.

W tej chwili swoimi działaniami albo zamykasz sobie drogę do czegoś ważnego i ekscytującego, albo otwierasz się na zupełnie nowe możliwości. Ty właśnie decydujesz, co jest dla Ciebie najlepsze.

Gdy usuniesz ze swojej przeszłości wszystko, co Cię wyniszcza lub ogranicza i nauczysz się sięgać do swoich zasobów energii, pewności siebie i niczym nieskrępowanej kreatywności, to jak myślisz, jak będzie wyglądała Twoja przyszłość?

A gdy nauczysz się korzystania z niesamowitych technik kotwiczenia, to...

Przyszłe wydarzenia, zamiast Cię przygnębiać
zaczną ODPALAĆ kolejne ekscytujące kotwice
a Ty, osiągniesz w życiu to, co tylko zechcesz!

 

Jak to wszystko jest możliwe?

To, co dla jednych brzmi jak cuda, dla innych jest codziennością. Te wszystkie niesamowite zjawiska wywoływane są przez ludzki umysł, a szczególnie podświadomość.

Gdy tylko nauczysz się wywoływać stan transu hipnotycznego (u siebie i innych), to będziesz w stanie ZASUGEROWAĆ komuś prawie każdą, nawet głupią rzecz, a osoba ta zacznie się zachowywać, jak by to była prawda.

PRZYKŁAD? Na jednym ze szkoleń na prośbę kursantów wprowadziłem jednego z nich w trans i zasugerowałem, że jest kotem. I zaczął się zachowywać jak mały kotek...

No, może to nie najlepszy przykład, ale doskonale pokazuje, jak NIEOGRANICZONE MOŻLIWOŚCI daje umiejętność wprowadzania kogoś w trans hipnotyczny!

Jedynym ograniczeniem pozostaje Twoja wyobraźnia. A i to możesz zmienić, wystarczy pozbyć się wszelkich ograniczeń. Pytanie tylko, czy właśnie teraz tego chcesz?

Pomogą Ci w tym:

Wszystkiego nauczysz się w praktyce, podczas 9 niezwykłych dni.

Z dala od codziennych obowiązków i problemów,
w przyjaznej atmosferze zaczniesz odkrywać zupełnie nowy świat swoich
UKRYTYCH MOŻLIWOŚCI.

Obiecuję Ci, że wszystko się zmieni, gdy Ty w ten sposób zmienisz siebie.

Co wydarzy się w czasie 9 dni
"Hipnotycznej Zmiany Osobistej"?

Czy TO naprawdę takie proste?

Przekonaj się!


Przez lata dopracowywałem swoje szkolenie, obserwując osiągnięcia swoich kursantów i dziś mogę Ci zapewnić program, który od razu wprowadzi Cię w świat praktycznej hipnozy.

Od samego początku poznasz konkretne i sprawdzone techniki wprowadzania w trans. Są zaskakująco łatwe i już widzę Twoje zdziwienie, gdy przekonasz się, jak szybko zaczniesz samodzielnie hipnotyzować.

Tym, co mnie wyróżnia, a Tobie ułatwi hipnotyzowanie jest różnorodność stosowanych technik hipnotycznych. Moje szkolenie to połączenie najskuteczniejszych technik hipnozy z USA, Anglii i z Rosji. Połącz to z moim prawie dwudziestoletnim doświadczeniem z hipnozą w Polsce, a otrzymasz zupełnie wyjątkowy kurs, który natychmiast zacznie zmieniać Twoje życie.   

O zera do bohatera! Nowe umiejętności już na Ciebie czekają…

A co wydarzy się, jeśli nie skorzystasz z tej okazji?

NIC.

Jeśli w pełni odpowiada Ci to życie, jakie obecnie prowadzisz i całkowicie zadowalają Cię Twoje możliwości i umiejętności, to nie musisz nic robić.

Ale jeśli czujesz, że chcesz czegoś więcej i zaczynasz już dostrzegać, że źródłem Twojego niezadowolenia i problemów są Twoje ograniczenia, to właśnie masz okazję, by zrobić coś nowego, a nie tylko czekać na jakiś cud.

Kilka opinii osób, które już korzystały z moich warsztatów:


 

A tak to może wyglądać

 

 

Kim jestem, by obiecywać Ci takie „cuda”?

 

Nazywam się Janusz Gołyński i jestem trenerem hipnozy i NLP. Od 21 lat prowadzę szkolenia i indywidualne sesje hipnozy, na których pomagam dokonać zmian, które przez wielu uważane są za niemożliwe.

Uczyłem się w 3 szkołach hipnozy: amerykańskiej (bezpośrednio, od osób, które znały i pracowały z Miltonem Ericksonem), angielskiej (mistrzowie jednosesyjnej metody kasowania palenia, odchudzanie oraz hipnozy scenicznej) i rosyjskiej (pracownicy KGB). 

Hipnozy i NLP uczyłem się bezpośrednio od jego twórców: Richarda Bandlera i Johna Grindera. Zdobyłem międzynarodowe certyfikaty: Certified Master Practitioner in the art of NLP oraz Certified Practitioner in the art of NLP - autoryzowane przez The Society of Neuro-Linguistic Programming Richarda Bandlera). Jestem też licencjonowanym trenerem Polskiego Stowarzyszenia Trenerów NLP.  

Co to dla Ciebie oznacza? Dam Ci nie tylko moją wiedzę, ale i kilkunastoletnie doświadczenie z pracy hipnotyzera i trenera NLP.

W trakcie kilku tysięcy sesji hipnozy sprawdziłem, które metody i techniki działają, a które są kompletną stratą czasu

Po dziewiętnastu latach zajmowania się hipnozą, wyselekcjonowałem dla Ciebie 18 najskuteczniejszych technik wprowadzania w trans.
Osobiście je przetestowałem
, dzięki czemu powstały bardzo skuteczne metody wprowadzania w trans i metody terapeutyczne.

Odrzuciłem wszystkie nieskuteczne techniki. Uprościłem hipnozę do takiego stopnia, że najbardziej sceptyczni kursanci szybko przekonują, że jest to dziecinnie proste.

Tak jak Ty dzisiaj, jeszcze kilkanaście lat temu o hipnozie czytałem tylko w książkach i czasami słyszałem coś w telewizji. Myślałem, że jest to zarezerwowane dla wybrańców, ludzi z nadzwyczajnymi zdolnościami, i że dla mnie to jest NIEMOŻLIWE.

Dzisiaj, dla mnie i dla wielu moich kursantów wprowadzanie w trans hipnotyczny siebie i innych osób to po prostu przyjemność. Wystarczy poznać kilka prostych metod, które są bardzo proste do zastosowania.

Kurs Hipnotyczna Zmiana Osobista to znacznie więcej niż "zwykłe szkolenie".

Bo czy na "zwykłym szkoleniu" przechylasz swoją energią drugą osobę, robisz most kataleptyczny?

Tu na Twoich oczach dzieje się to, o czym do tej pory mogłeś tylko marzyć. A ja, osobiście, za rękę, krok po kroku poprowadzę Cię przez cały proces wywoływania transu hipnotycznego. Pomogę Ci szybko wyeliminować początkowe błędy i dam konkretne wskazówki, na co zwracać uwagę, by hipnoza stała się dla Ciebie czymś łatwym i bardzo przyjemnym.

Tylko wyobraź sobie, jak zmieni się Twoje życie, gdy:

Kariera Hipnotyzera

 

Zapraszam na 9 dniowe szkolenie
"Hipnotyczna Zmiana Osobista"

Co otrzymasz w cenie szkolenia?

Oprócz fantastycznej atmosfery i nieustających praktyk hipnotycznych dajemy Ci:

Ile to kosztuje?

W ramach Hipnotycznej Zmiany Osobistej odbędziesz cały, trzystopniowy kurs hipnozy, po którym otrzymasz umiejętności które pozwalają swobodnie pracować w charakterze hipnoterapeuty.

Razem:
6350 zł


Udział w 3 kursach hipnozy to inwestycja w swoją przyszłość w kwocie:
5300 zł oszczędzasz aż 1050 zł!
Decyduje kolejność zgłoszeń – jeśli chcesz mieć pewność, zarezerwuj sobie miejsce teraz.

Kurs odbędzie się w dniach:

(9 dni, 72 godziny szkolenia).

UWAGA!!!
KURS W WERSJI 9 DNIOWEJ OBECNIE NIE ODBYWA SIĘ !
TEN SAM MATERIAŁ REALIZUJEMY W TRAKCIE:

Pakietu złotego:

udział w Kursie Hipnoza st.1, Kursie Hipnoza st.2 i Kursie Hipnoza st.3
Kurs odbędzie się pod warunkiem zebrania się grupy!

Kurs rozpoczyna się w sobotę ok. godziny 15 (uwzględnimy godziny przyjazdu kursantów), w pozostałe dni w godzinach 10-18. Kurs zakończy się w niedzielę ok. godziny 13-14.

Ograniczona liczba miejsc!  

Miejsce Szkolenia:
Warszawa

TO Twoja decyzja: Zmieniasz swoje życie, czy nadal stoisz w miejscu?

Przez następne lata możesz tkwić w tym samym miejscu, lub dziś zrobić wielki krok na przód. Teraz tylko od Ciebie zależy czy Twoje życie się zmieni na lepsze – taka okazja może już nigdy się nie powtórzyć. 

Jeśli masz jeszcze jakieś pytania, zadzwoń do nas, zanim zapiszesz się na kurs.
Tel.: 501657048 jeśli nie obieramy to oddzwonimy (możesz też wysłać SMSa).

Hipnoza nie na każdą osobę działa tak samo skutecznie.

 

10650 zł
8450 zł
 • Udział w kursie
  Hipnoza st.1, st.2 i st.3
  (szkolenia trwają łącznie 9 dni)
 • Skrypt szkoleniowy
  (90 stron)
 • 3 Certyfikaty ukończenia kursów Hipnozy
 • Indywidualne prowadzenie w małej grupie.
 • 10 indywidualnych konsultacji e-mailowych
 • Możliwość bezpłatnego ponownego uczestnictwa w kursie.
 • Zniżki:
 • Zniżka edukacyjna
  10% zniżki dla młodziezy i studentów
 • Zniżka razem taniej i raźniej
  10% zniżki dla każdej z osób, które zapisują się wspólnie.
6350 zł
5300 zł
 • Udział w kursie Hipnoza 1
 • Skrypt szkoleniowy
  (40 stron)
 • Certyfikat ukończenia kursu
 • Indywidualne prowadzenie w małej grupie.
 • 10 indywidualnych konsultacji e-mailowych
 • Możliwość bezpłatnego ponownego uczestnictwa w kursie.
 • Zniżki:
 • Zniżka edukacyjna
  10% zniżki dla młodziezy i studentów
 • Zniżka razem taniej i raźniej
  10% zniżki dla każdej z osób, które zapisują się wspólnie.
1500 zł