Jestem zadowolony z udziału w kursie hipnozy st.1. Dało mi to dużą satysfakcję z zastosowania poznanych metod w momencie gdy zaczęły działać na mnie i innych uczestników kursu. Jestem przekonany że zastosowanie poznanych metod sprawi że życie stanie się dużo łatwiejsze, przyjemniejsze i ciekawe. W pełni polecam kurs i prowadzącego. Znakomita i profesjonalna oferta.

Michał Waszczyk

 

Muszę przyznać, że na kursie czułem się jak uczeń czarodzieja. Wprowadzanie w trans i lingwistyczne techniki stały się teraz dla mnie znane, tak samo jak wykorzystanie energii, wyszukiwanie aury, czy autohipnoza. Wszystko to zamierzam regularnie trenować, ćwiczyć, drążyć tego typu psychologiczne, energetyczne sprawy. Kurs był naprawdę niesamowity! A Janusz Gołyński jest wyśmienitym Trenerem, który wprowadził nas w te przedziwne tajniki.

Paweł

 

Kurs Hipnozy był dobrze spędzonym czasem, nie tylko rzeczy których się tu dowiedziałem zaciekawiły mnie, lecz również zaskoczyły, bowiem wątpiłem wcześniej w ich istnienie. Trener jest miłym człowiekiem i ma dar nauczania, jego metody są skuteczne, bo ani na chwile nie pozwala się nudzić i wprowadza wiele ćwiczeń, które są pomocne zrozumieć zarówno teorie, jak i praktykę. Gorąco polecam wszystkim żądnym wiedzy tego zakresu Hipnozy.

Konrad

 

Kurs profesjonalnie prowadzony. Pan Janusz Gołyński ma bardzo bogatą i obszerną wiedzę na temat hipnozy, którą potrafi z pasją przekazać uczestnikom. Dobrze dobrane ćwiczenia.

Miłosz Pawlikowski

 

Na kursie złamałem prawidła w oparciu, które żyłem przez ostatnie lata. Metody, które poznałem, a szczególnie język Miltona Eriksona, sprawiały zachęcenie dziecka do nauki teraz przychodzi im z łatwością.

Marek