TOP Szkoleń:


Szkolenia indywidualne:

Trenerzy NLP certyfikowani przez:

Stowarzyszenie Trenerów NLP w Polsce

Wpis w encyklopedii "Who is Who" w Polsce:

Who is Who w Polsce

Media o nas:

Wywiad w Radiu Złote Przeboje


Współpraca:

 

  

Czy wiesz, że czasem wystarczy nieznaczny ruch ręką, by hipnotyzowana osoba zamknęła oczy i wpadła w trans, a następnie robiła prawie wszystko, co jej każesz?


Na jednym z ostatnich szkoleń z hipnozy dla początkujących, na usilną prośbę kursantów, wprowadziłem jednego z nich w trans i wmówiłem mu, że jest kotem. I wiesz co, on zaczął zachowywać się jak mały słodki kociak...

To może głupi przykład praktycznego zastosowania hipnozy, ale za to świetny, by pokazać nieograniczone możliwości, jakie dają Ci umiejętności wprowadzania siebie i innych w trans.

Poza tym, jak by to było, gdyby udawało Ci się za pomocą kilku prostych zadań zmienić trudnego klienta w łagodnego kotka? Miłego, otwartego, które je Ci z ręki? A tego też uczę na tym szkoleniu.

Niektórzy wykorzystują TO w biznesie, by zwiększyć sprzedaż. Inni budują w ten sposób pewność siebie i wywołują na żądanie kreatywność i dowolne stany emocjonalne. Można w ten sposób poprawić swoje zdrowie, a nawet wygląd, bo dzięki hipnozie możesz schudnąć i pozbyć się nałogu. Możesz też nauczyć się manipulować policjantami, by nie płacić mandatów:)


Skutkiem wprowadzenia w trans są takie zjawiska, jak:

 • Analgezja hipnotyczna (znieczulenie miejscowe lub całkowite, brak odczucia bodźców - bólu, zapachu, dźwięków).
 • Hipermnezja hipnotyczna (szczegółowe przypominanie sobie zdarzeń z przeszłości).
 • Amnezja hipnotyczna i po hipnotyczna (wybiórcze wymazywanie pamięci).
 • Hipnoterapia (leczenie chorób o podłożu psychosomatycznym).
 • Hiper sensytywność (podwyższona zdolność odbierania różnych bodźców).
 • Regresja hipnotyczna (ponowne przeżywanie określonych zdarzeń z życia).
 • Sugestie pozytywne (halucynacje - widzenie nieistniejących przedmiotów i osób).
 • Sugestie negatywne (nie widzenie istniejących przedmiotów lub osób).
 • Sugestie po hipnotyczne ("Kiedy się obudzisz, będziesz czuć wstręt do papierosów").
 • Katalepsja (mocne zesztywnienie mięśni).
 

Te wszystkie zjawiska hipnotycznie mogą wydawać Ci się bardzo tajemnicze. I możesz się zastanawiać, czy to jest dla Ciebie możliwe?

To nie średniowieczna magia, lecz umiejętność manipulowania stanami umysłu.

Nic wielkiego. Ty też to potrafisz. Co więcej, nie raz już to robiłeś - tyle, że nieświadomie!
A ja pokażę Ci jak kontrolować TE stany umysłu i wykorzystywać dla swoich celów lub... przyjemności.

Jak to wszystko jest możliwe?

To, co dla jednych brzmi jak cuda, dla innych jest codziennością. Te wszystkie niesamowite zjawiska wywoływane są przez ludzki umysł, a szczególnie podświadomość.

Hipnoza jest pogłębionym stanem koncentracji, a przez to ograniczeniem postrzegania tego, co jest poza jej obszarem. Tak, jak światło ręcznej latarki oświetla tylko mały fragment przestrzeni, resztę pozostawiając w mroku. Dlatego hipnotyzowana osoba widzi i słyszy tylko to, na czym koncentrujesz jej uwagę.

Gdy tylko nauczysz się wywoływać stan transu hipnotycznego (u siebie i innych), to będziesz w stanie ZASUGEROWAĆ komuś prawie każdą, nawet głupią rzecz, a osoba ta zacznie się zachowywać, jak by to była prawda.

Jedynym ograniczeniem pozostaje Twoja wyobraźnia. A i to możesz zmienić, wystarczy pozbyć się wszelkich ograniczeń. Pytanie tylko, czy właśnie teraz tego chcesz?

Oto, co czeka Cię w trakcie
kursu hipnozy pierwszego stopnia:

 • Poznasz 9 najskuteczniejszych technik wprowadzania w trans - nawet niedowiarków i największych sceptyków;
 • Wielokrotnie wprowadzisz w trans inne osoby, dzięki czemu nabierzesz szybkiej wprawy i hipnotyzowanie dowolnej osoby na kursie i po nim będzie dla Ciebie błahostką.
 • Poznasz klucz do konstruowania skutecznych sugestii hipnotycznych i post-hipnotycznych;
 • W transie rozwiążesz swoje problemy;
 • Zdobędziesz więcej energii, zregenerujesz siły;
 • Zwiększysz motywację i kreatywność;
 • Poznasz 2 skuteczne metody użycia hipnozy do schudnięcia bez stosowania diety;
 • Poznasz sposoby szybkiej nauki i przyswajania wiedzy, szczególnie przydatne w nauce języków obcych;
 • Zmniejszysz dolegliwości psychosomatyczne;
 • Ograniczysz nałogi np. palenie papierosów, picie alkoholu oraz uzależnienia np. uzależnienia od Internetu;
 • Zakotwiczysz stan głębokiego transu, dzięki czemu zawsze będziesz mógł sobie pomóc dzięki autohipnozie;
 • Nauczysz się legendarnego Klucza Chasaja Alijewa i zyskasz sprawność Rosyjskich kosmonautów;
 • Nauczysz się jak wykorzystywać hipnozę na spotkaniach handlowych i w marketingu - możesz zostać mistrzem perswazji w biznesie;
 • Uzyskasz wyciszenie oraz odświeżenie ciała i umysłu.

Oni już się przekonali - przekonaj się TERAZ TY!

 

 

 

Pomogą Ci w tym:

 • 1. Hipnoza ericksonowska,
 • 2. Błyskawiczne indukcje transowe,
 • 3. Najskuteczniejsze techniki NLP,
 • 4. Autohipnoza

Fakty i mity na temat hipnozy

Zawsze zadziwia mnie, jak skrajne są opinie ludzi niemających pojęcia o hipnozie.

Niektórzy mówią, że „to niebezpieczne”, inni zaś, że „to oszustwo”. Pytanie tylko, kto to mówi?
Czy są to osoby szczęśliwe i w pełni odpowiedzialne za swoje życie, czy też ludzie, którzy wciąż borykają się ze swoimi problemami, nawykami i nałogami? I skąd czerpią wiedzę o hipnozie? Gdyby to nie była wiedza z telewizji lub Internetu, i gdyby, choć raz weszli w trans hipnotyczny, to odkryliby prawdziwe oblicze hipnozy, które pomaga w życiu, uzdrawia i uwalnia od problemów i nałogów.

Dla uporządkowania tej wiedzy, tylko podam Ci 5 ważnych faktów, dzięki którym możesz czuć się zupełnie bezpiecznie i jednocześnie chcieć przeżyć choć raz lekki trans.

Fakt 1 - W transie hipnotycznym zachowujesz pełną kontrolę i możesz go  w dowolnym momencie przerwać.

Fakt 2 - W hipnozie nigdy nie zrobisz niczego, czego byś nie chcesz zrobić świadomie.

Fakt 3 - Każdy, kto chce być zahipnotyzowany może być zahipnotyzowany. Nie ma osób kompletnie niepodatnych na hipnozę.

Fakt 4 - Hipnoza to nie ulotny sen. Poddając się jej, zachowujesz świadomość i pamięć po wyjściu z transu i jednocześnie doświadczasz wszystkich korzyści z sesji hipnotycznej.

Fakt 5 - Hipnoza jest bardzo bezpieczna. Od 1958 roku American Medical Association zaleca stosowanie hipnozy dla lekarzy, a w szczególności lekarzy dentystów. W USA korzystanie z pomocy psychologów i hipnotyzerów zaczyna być refundowane, jako terapia wspomagająca leczenie medyczne.

Przyjdź, zobacz na własne oczy i zacznij wykorzystywać wprowadzanie w trans w domu, szkole, pracy i biznesie.

Tylko od Ciebie zależy jak wykorzystasz nowe umiejętności.

Możesz robić to dla zabawy i podziwu (hipnoza sceniczna), by pomóc sobie (zmiany stanów emocjonalnych, eliminacja nałogów, większa pewność siebie, nowe umiejętności) lub innym (terapia - zdrowie, fobie i uzależnienia).

Na nowo nauczę Cię mówić
(Recepta na kryzys)

Wiem, że już umiesz mówić. Ale czy potrafisz mówić perswazyjnie? Tak, by błyskawicznie zdobyć zainteresowanie klienta (lub dziecka, żony, kochanki…) i bez wysiłku skłonić go do zrobienia tego, co tylko zechcesz? Albo za pomocą rozmowy zmieniać przekonania, opinie, a nawet samopoczucie?

Hipnoza Ericksonowska opiera się na słowach, które docierają wprost do podświadomości. To oznacza, że nie można się przed nią bronić, bo skoro twój rozmówca nie jest świadomy tego, że nim „manipulujesz”, to jak się przed nią obroni?

NLP przejęło język Ericksona i wzbogaciło go dodatkowymi elementami. Nauczę tak mówić, że szybko zaczniesz komunikować się z klientami w zupełnie nowy sposób. W domu też Ci to pomoże – łatwiej będzie zapanować nad dziećmi a i żona może zdobędzie się na nowe zachowania…

Być może zastanawiasz się, jak zmieni się Twoje życie po kursie hipnozy?

Tego do końca nie da się tu wyjaśnić. Musisz tego samodzielnie, choć raz spróbować i osobiście przekonać się, co się wydarzy, gdy zdobędziesz te nowe umiejętności. Łatwo i szybko.

Kim jestem, by obiecywać Ci takie „cuda”?

 

Nazywam się Janusz Gołyński i jestem trenerem hipnozy i NLP. Od 19 lat prowadzę szkolenia i indywidualne sesje hipnozy, na których pomagam dokonać zmian, które przez wielu uważane są za niemożliwe.Uczyłem się w 3 szkołach hipnozy: amerykańskiej (bezpośrednio, od osób, które znały i pracowały z Miltonem Ericksonem), angielskiej (mistrzowie jednosesyjnej metody kasowania palenia, odchudzanie oraz hipnozy scenicznej) i rosyjskiej (pracownicy KGB). 

NLP i hipnozy uczyłem się bezpośrednio od twórców NLP: Richarda Bandlera i Johna Grindera. Zdobyłem międzynarodowe certyfikaty: Certified Master Practitioner in the art of NLP oraz Certified Practitioner in the art of NLP - autoryzowane przez The Society of Neuro-Linguistic Programming Richarda Bandlera). Jestem też licencjonowanym trenerem Polskiego Stowarzyszenia Trenerów NLP.  A także ekspertem od hipnozy, zapraszanym do TVN, na „Rozmowy w toku”. (Poza tym TVP2, Radio TOK FM, magazyny Wiedza i Życie, Moje Zdrowie, Uroda, Razem i wiele innych).

Co to dla Ciebie oznacza? Dam Ci nie tylko moją wiedzę, ale i kilkunastoletnie doświadczenie z pracy hipnotyzera i trenera NLP.

W trakcie kilku tysięcy sesji hipnozy sprawdziłem, które metody i techniki działają, a które są kompletną stratą czasu

Po dziewiętnastu latach zajmowania się hipnozą, wyselekcjonowałem dla Ciebie 9 najskuteczniejszych technik wprowadzania w trans. Osobiście je przetestowałem, dzięki czemu powstały bardzo skuteczne metody wprowadzania w trans i metody terapeutyczne.

Odrzuciłem wszystkie nieskuteczne techniki. Uprościłem hipnozę do takiego stopnia, że najbardziej sceptyczni kursanci szybko przekonują, że jest to dziecinnie proste.

Tak jak Ty dzisiaj, jeszcze kilkanaście lat temu o hipnozie czytałem tylko w książkach i czasami słyszałem coś w telewizji. Myślałem, że jest to zarezerwowane dla wybrańców, ludzi z nadzwyczajnymi zdolnościami, i że dla mnie to jest NIEMOŻLIWE.

Dzisiaj, dla mnie i dla wielu moich kursantów wprowadzanie w trans hipnotyczny siebie i innych osób to po prostu przyjemność. Wystarczy poznać kilka prostych metod, które są bardzo proste do zastosowania.

Czy TO naprawdę takie proste?

Przekonaj się!

Przez lata dopracowywałem swoje szkolenie, obserwując osiągnięcia swoich kursantów i dziś mogę Ci zapewnić program, który od razu wprowadzi Cię w świat praktycznej hipnozy.
Od samego początku poznasz konkretne i sprawdzone techniki wprowadzania w trans. Są zaskakująco łatwe i już widzę Twoje zdziwienie, gdy przekonasz się, jak szybko zaczniesz samodzielnie hipnotyzować.
Tym, co mnie wyróżnia, a Tobie ułatwi hipnotyzowanie jest różnorodność stosowanych technik hipnotycznych. Moje szkolenie to połączenie najskuteczniejszych technik hipnozy z USA, Anglii i z Rosji. Połącz to z moim prawie dwudziestoletnim doświadczeniem z hipnozą w Polsce, a otrzymasz zupełnie wyjątkowy kurs, który natychmiast zacznie zmieniać Twoje życie.   
O zera do bohatera! Nowe umiejętności już na Ciebie czekają…

Kariera Hipnotyzera

 

Po ukończeniu Kursu Hipnoza st.1 otrzymasz certyfikat ukończenia kursu.

TAK, możesz pomóc nie tylko sobie, ale też innym. Zyskasz wiedzę i wyjątkowe umiejętności, dzięki którym możesz rozpocząć pracę, jako zawodowy hipnotyzer.

Kiedy:
17-18 kwiecień 2021

Gdzie:
ONLINE - ZOOM

Terminy szkolenia w wersji STACJONARNEJ:

23-25 kwiecień 2021 w Szczecinie Zapisy TUTAJ ...


14-16 maj 2021 w Warszawie Zapisy TUTAJ ...


Piąta edycja Kursu Hipnozy st.1 w formie Interaktywnego Szkolenia Online.

Interaktywne Szkolenia online będą się obywały za pomocą darmowej aplikacji ZOOM, umożliwiającej grupowe video spotkania. Szkolenia będą interaktywne, czyli:

 • Widzimy się poprzez kamerkę wideo
 • Słyszymy: słyszysz zarówno mnie jak i innych uczestników
 • Ćwiczysz w parach każda para ćwiczy w osobnym wirtualnym pokoju,
 • po ćwiczeniach dostajesz informacje co skorygować, a co robisz dobrze.
 • w trakcie szkolenia możesz swobodnie zadawać pytania

Jak możecie zauważyć, forma będzie praktycznie taka sama jak przy szkoleniach stacjonarnych. Dużo praktyki, mało suchej teorii.

Programy szkoleń będą nieznacznie zmodyfikowane na potrzeby kursów online. Szkolenie będzie skrócone do 2 dni (sobota i niedziela). Ponadto harmonogram szkoleń będzie wzbogacony o ćwiczenia najbardziej pomocne w sytuacji epidemii m.in.: techniki radzenia sobie ze stresem i strachem, sposoby na wzmocnienie odporności.

Kurs w wersji ONLINE trwa dwa dni sobota i niedziela w godz. 10-18

W związku z obecną sytuacją przygotowaliśmy nasz własny PAKIET ANTYKRYZYSOWY, w skład którego wchodzi Kurs Hipnozy st.1.

Zależy mi, aby jak najwięcej osób otrzymało pomoc w tym trudnym czasie, dlatego przygotowałem specjalną 17% zniżkę. Cena Kursu Hipnozy st.1 obecnie wynosi 970 zł.

Program tego szkolenia będzie dostosowany pod obecną sytuację globalnej epidemii, tak aby jak najskuteczniej pomógł Ci poradzić sobie z tym wyzwaniem. Maksimum praktyki, minimum teorii, byś szybko zobaczył efekty!

Rozumiem, że dla wielu osób uczenie się hipnozy online może wydawać się mniej skuteczne.

Gwarancja satysfakcji

Jeżeli po przerwie obiadowej pierwszego dnia stwierdzisz, że to nie jest dla Ciebie - wystarczy że nie pojawisz się po przerwie obiadowej i napiszesz jeden e-mail na adres: cro@cro.net.pl, a ja zwrócę Ci z uśmiechem pieniądze. Hipnoza nie na każdą osobę działa tak samo skutecznie.

Wymagania sprzętowe:
Do uczestnictwa w szkoleniu wystarczy jedno z wymienionych urządzeń:
- telefon (standardowy smartfon), tablet, laptop lub komputer.
Ważne, tylko aby było możliwe zainstalowanie aplikacji ZOOM: https://zoom.us/download

‼Oferta specjalna na czas epidemii‼
👉 Cena Kursu Hipnozy st.1 to 970 zł, zamiast 1160 zł
👉 Kurs odbywa się w termie:
👉17-18 kwiecień 2021 kurs odbędzie się Online przez ZOOMa. Kurs trwa 2 dni: Sobota i niedziela w godzinach 10-18

Czekamy na Ciebie! Poznaj prawdziwą stronę hipnozy i zacznij ją stosować w swoim życiu, a szybko przekonasz się, że zaczynasz dokonywać rzeczy do tej pory uważanych za niemożliwe!

Jeśli masz jeszcze jakieś pytania, zadzwoń do nas, zanim zapiszesz się na kurs.
Tel.: 501657048 jeśli nie obieramy to oddzwonimy (możesz też wysłać SMSa).

8550 zł

6200 zł
 • Udział w kursie
  Hipnoza st.1, st.2 i st.3
  (szkolenia trwają łącznie 9 dni)
 • Skrypt szkoleniowy
  (90 stron)
 • 3 Certyfikaty ukończenia kursów Hipnozy
 • Indywidualne prowadzenie w małej grupie (do 16 osób).
 • 10 indywidualnych konsultacji e-mailowych
 • Możliwość bezpłatnego ponownego uczestnictwa w kursie.
 • Zniżki:
 • Zniżka edukacyjna
  10% zniżki dla młodziezy i studentów
 • Zniżka razem taniej i raźniej
  10% zniżki dla każdej z osób, które zapisują się wspólnie.
5010

4400 zł
 • Udział w kursie Hipnoza 1 ONLINE
 • Skrypt szkoleniowy
  (40 stron)
 • Certyfikat ukończenia kursu
 • 10 indywidualnych konsultacji e-mailowych
 • Możliwość bezpłatnego ponownego uczestnictwa w kursie.
970 zł

1160 zł