TOP Szkoleń:


Szkolenia indywidualne:

Trenerzy NLP certyfikowani przez:

Stowarzyszenie Trenerów NLP w Polsce

Wpis w encyklopedii "Who is Who" w Polsce:

Who is Who w Polsce

Media o nas:

Wywiad w Radiu Złote Przeboje


Współpraca:

 

  

Czy wiesz, że czasem wystarczy nieznaczny ruch ręką, by hipnotyzowana osoba zamknęła oczy i wpadła w trans, a następnie robiła prawie wszystko, co jej każesz?


Na jednym z ostatnich szkoleń z hipnozy dla początkujących, na usilną prośbę kursantów, wprowadziłem jednego z nich w trans i wmówiłem mu, że jest kotem. I wiesz co, on zaczął zachowywać się jak mały słodki kociak...

To może głupi przykład praktycznego zastosowania hipnozy, ale za to świetny, by pokazać nieograniczone możliwości, jakie dają Ci umiejętności wprowadzania siebie i innych w trans.

Poza tym, jak by to było, gdyby udawało Ci się za pomocą kilku prostych zadań zmienić trudnego klienta w łagodnego kotka? Miłego, otwartego, które je Ci z ręki? A tego też uczę na tym szkoleniu.

Niektórzy wykorzystują TO w biznesie, by zwiększyć sprzedaż. Inni budują w ten sposób pewność siebie i wywołują na żądanie kreatywność i dowolne stany emocjonalne. Można w ten sposób poprawić swoje zdrowie, a nawet wygląd, bo dzięki hipnozie możesz schudnąć i pozbyć się nałogu. Możesz też nauczyć się manipulować policjantami, by nie płacić mandatów:)


A Ty, jak masz zamiar wykorzystać te nowe umiejętności?

Powiem Ci tylko tyle, że część tej wiedzy może być przekazywana tylko bezpośrednio - z ust do ust, przez doświadczonego Mistrza.
Nie znajdziesz tego w książkach ani w Internecie.
Musisz spotkać się osobiście z kimś, kto Ci to dokładnie pokaże.

Skutkiem wprowadzenia w trans są takie zjawiska, jak:

 • Analgezja hipnotyczna (znieczulenie miejscowe lub całkowite, brak odczucia bodźców - bólu, zapachu, dźwięków).
 • Hipermnezja hipnotyczna (szczegółowe przypominanie sobie zdarzeń z przeszłości).
 • Amnezja hipnotyczna i po hipnotyczna (wybiórcze wymazywanie pamięci).
 • Hipnoterapia (leczenie chorób o podłożu psychosomatycznym).
 • Hiper sensytywność (podwyższona zdolność odbierania różnych bodźców).
 • Regresja hipnotyczna (ponowne przeżywanie określonych zdarzeń z życia).
 • Sugestie pozytywne (halucynacje - widzenie nieistniejących przedmiotów i osób).
 • Sugestie negatywne (nie widzenie istniejących przedmiotów lub osób).
 • Sugestie po hipnotyczne ("Kiedy się obudzisz, będziesz czuć wstręt do papierosów").
 • Katalepsja (mocne zesztywnienie mięśni).
 

Te wszystkie zjawiska hipnotycznie mogą wydawać Ci się bardzo tajemnicze. I możesz się zastanawiać, czy to jest dla Ciebie możliwe?

To nie średniowieczna magia, lecz umiejętność manipulowania stanami umysłu.

Nic wielkiego. Ty też to potrafisz. Co więcej, nie raz już to robiłeś - tyle, że nieświadomie!
A ja pokażę Ci jak kontrolować TE stany umysłu i wykorzystywać dla swoich celów lub... przyjemności.

Jak to wszystko jest możliwe?

To, co dla jednych brzmi jak cuda, dla innych jest codziennością. Te wszystkie niesamowite zjawiska wywoływane są przez ludzki umysł, a szczególnie podświadomość.

Hipnoza jest pogłębionym stanem koncentracji, a przez to ograniczeniem postrzegania tego, co jest poza jej obszarem. Tak, jak światło ręcznej latarki oświetla tylko mały fragment przestrzeni, resztę pozostawiając w mroku. Dlatego hipnotyzowana osoba widzi i słyszy tylko to, na czym koncentrujesz jej uwagę.

Gdy tylko nauczysz się wywoływać stan transu hipnotycznego (u siebie i innych), to będziesz w stanie ZASUGEROWAĆ komuś prawie każdą, nawet głupią rzecz, a osoba ta zacznie się zachowywać, jak by to była prawda.

Jedynym ograniczeniem pozostaje Twoja wyobraźnia. A i to możesz zmienić, wystarczy pozbyć się wszelkich ograniczeń. Pytanie tylko, czy właśnie teraz tego chcesz?

Oto, co czeka Cię w trakcie
kursu hipnozy pierwszego stopnia:

 • Poznasz 12 najskuteczniejszych technik wprowadzania w trans - nawet niedowiarków i największych sceptyków;
 • Wielokrotnie wprowadzisz w trans inne osoby, dzięki czemu nabierzesz szybkiej wprawy i hipnotyzowanie dowolnej osoby na kursie i po nim będzie dla Ciebie błahostką.
 • Poznasz klucz do konstruowania skutecznych sugestii hipnotycznych i post-hipnotycznych;
 • W transie rozwiążesz swoje problemy;
 • Zdobędziesz więcej energii, zregenerujesz siły;
 • Zwiększysz motywację i kreatywność;
 • Poznasz 2 skuteczne metody użycia hipnozy do schudnięcia bez stosowania diety;
 • Poznasz sposoby szybkiej nauki i przyswajania wiedzy, szczególnie przydatne w nauce języków obcych;
 • Zmniejszysz dolegliwości psychosomatyczne;
 • Ograniczysz nałogi np. palenie papierosów, picie alkoholu oraz uzależnienia np. uzależnienia od Internetu;
 • Zakotwiczysz stan głębokiego transu, dzięki czemu zawsze będziesz mógł sobie pomóc dzięki autohipnozie;
 • Nauczysz się legendarnego Klucza Chasaja Alijewa i zyskasz sprawność Rosyjskich kosmonautów;
 • Nauczysz się jak wykorzystywać hipnozę na spotkaniach handlowych i w marketingu - możesz zostać mistrzem perswazji w biznesie;
 • Uzyskasz wyciszenie oraz odświeżenie ciała i umysłu.

Oni już się przekonali - przekonaj się TERAZ TY!

 

 

 

Pomogą Ci w tym:

 • 1. Hipnoza ericksonowska,
 • 2. Błyskawiczne indukcje transowe,
 • 3. Hipnoza sceniczna (most kataleptyczny);
 • 4. Najskuteczniejsze techniki NLP,
 • 5. Autohipnoza

Fakty i mity na temat hipnozy

Zawsze zadziwia mnie, jak skrajne są opinie ludzi niemających pojęcia o hipnozie.

Niektórzy mówią, że „to niebezpieczne”, inni zaś, że „to oszustwo”. Pytanie tylko, kto to mówi?
Czy są to osoby szczęśliwe i w pełni odpowiedzialne za swoje życie, czy też ludzie, którzy wciąż borykają się ze swoimi problemami, nawykami i nałogami? I skąd czerpią wiedzę o hipnozie? Gdyby to nie była wiedza z telewizji lub Internetu, i gdyby, choć raz weszli w trans hipnotyczny, to odkryliby prawdziwe oblicze hipnozy, które pomaga w życiu, uzdrawia i uwalnia od problemów i nałogów.

Dla uporządkowania tej wiedzy, tylko podam Ci 5 ważnych faktów, dzięki którym możesz czuć się zupełnie bezpiecznie i jednocześnie chcieć przeżyć choć raz lekki trans.

Fakt 1 - W transie hipnotycznym zachowujesz pełną kontrolę i możesz go  w dowolnym momencie przerwać.

Fakt 2 - W hipnozie nigdy nie zrobisz niczego, czego byś nie chcesz zrobić świadomie.

Fakt 3 - Każdy, kto chce być zahipnotyzowany może być zahipnotyzowany. Nie ma osób kompletnie niepodatnych na hipnozę.

Fakt 4 - Hipnoza to nie ulotny sen. Poddając się jej, zachowujesz świadomość i pamięć po wyjściu z transu i jednocześnie doświadczasz wszystkich korzyści z sesji hipnotycznej.

Fakt 5 - Hipnoza jest bardzo bezpieczna. Od 1958 roku American Medical Association zaleca stosowanie hipnozy dla lekarzy, a w szczególności lekarzy dentystów. W USA korzystanie z pomocy psychologów i hipnotyzerów zaczyna być refundowane, jako terapia wspomagająca leczenie medyczne.

Przyjdź, zobacz na własne oczy i zacznij wykorzystywać wprowadzanie w trans w domu, szkole, pracy i biznesie.

Tylko od Ciebie zależy jak wykorzystasz nowe umiejętności.

Możesz robić to dla zabawy i podziwu (hipnoza sceniczna), by pomóc sobie (zmiany stanów emocjonalnych, eliminacja nałogów, większa pewność siebie, nowe umiejętności) lub innym (terapia - zdrowie, fobie i uzależnienia).

Na nowo nauczę Cię mówić
(Recepta na kryzys)

Wiem, że już umiesz mówić. Ale czy potrafisz mówić perswazyjnie? Tak, by błyskawicznie zdobyć zainteresowanie klienta (lub dziecka, żony, kochanki…) i bez wysiłku skłonić go do zrobienia tego, co tylko zechcesz? Albo za pomocą rozmowy zmieniać przekonania, opinie, a nawet samopoczucie?

Hipnoza Ericksonowska opiera się na słowach, które docierają wprost do podświadomości. To oznacza, że nie można się przed nią bronić, bo skoro twój rozmówca nie jest świadomy tego, że nim „manipulujesz”, to jak się przed nią obroni?

NLP przejęło język Ericksona i wzbogaciło go dodatkowymi elementami. Nauczę tak mówić, że szybko zaczniesz komunikować się z klientami w zupełnie nowy sposób. W domu też Ci to pomoże – łatwiej będzie zapanować nad dziećmi a i żona może zdobędzie się na nowe zachowania…

Być może zastanawiasz się, jak zmieni się Twoje życie po kursie hipnozy?

Tego do końca nie da się tu wyjaśnić. Musisz tego samodzielnie, choć raz spróbować i osobiście przekonać się, co się wydarzy, gdy zdobędziesz te nowe umiejętności. Łatwo i szybko.

Kim jestem, by obiecywać Ci takie „cuda”?

 

Nazywam się Janusz Gołyński i jestem trenerem hipnozy i NLP. Od 22 lat prowadzę szkolenia i indywidualne sesje hipnozy, na których pomagam dokonać zmian, które przez wielu uważane są za niemożliwe.Uczyłem się w 3 szkołach hipnozy: amerykańskiej (bezpośrednio, od osób, które znały i pracowały z Miltonem Ericksonem), angielskiej (mistrzowie jednosesyjnej metody kasowania palenia, odchudzanie oraz hipnozy scenicznej) i rosyjskiej (pracownicy KGB). 

NLP i hipnozy uczyłem się bezpośrednio od twórców NLP: Richarda Bandlera i Johna Grindera. Zdobyłem międzynarodowe certyfikaty: Certified Master Practitioner in the art of NLP oraz Certified Practitioner in the art of NLP - autoryzowane przez The Society of Neuro-Linguistic Programming Richarda Bandlera). Jestem też licencjonowanym trenerem Polskiego Stowarzyszenia Trenerów NLP.  A także ekspertem od hipnozy, zapraszanym do TVN, na „Rozmowy w toku”. (Poza tym TVP2, Radio TOK FM, magazyny Wiedza i Życie, Moje Zdrowie, Uroda, Razem i wiele innych).

Co to dla Ciebie oznacza? Dam Ci nie tylko moją wiedzę, ale i kilkunastoletnie doświadczenie z pracy hipnotyzera i trenera NLP.

W trakcie kilku tysięcy sesji hipnozy sprawdziłem, które metody i techniki działają, a które są kompletną stratą czasu

Po dziewiętnastu latach zajmowania się hipnozą, wyselekcjonowałem dla Ciebie 12 najskuteczniejszych technik wprowadzania w trans. Osobiście je przetestowałem, dzięki czemu powstały bardzo skuteczne metody wprowadzania w trans i metody terapeutyczne.

Odrzuciłem wszystkie nieskuteczne techniki. Uprościłem hipnozę do takiego stopnia, że najbardziej sceptyczni kursanci szybko przekonują, że jest to dziecinnie proste.

Tak jak Ty dzisiaj, jeszcze kilkanaście lat temu o hipnozie czytałem tylko w książkach i czasami słyszałem coś w telewizji. Myślałem, że jest to zarezerwowane dla wybrańców, ludzi z nadzwyczajnymi zdolnościami, i że dla mnie to jest NIEMOŻLIWE.

Dzisiaj, dla mnie i dla wielu moich kursantów wprowadzanie w trans hipnotyczny siebie i innych osób to po prostu przyjemność. Wystarczy poznać kilka prostych metod, które są bardzo proste do zastosowania.

Gwarancja satysfakcji

Jeżeli po pierwszym dniu kursu stwierdzisz, że to nie jest dla Ciebie - nie musisz przychodzić następnego dnia, a ja zwrócę Ci z uśmiechem pieniądze. Wystarczy jeden e-mail na adres: cro@cro.net.pl. Hipnoza nie na każdą osobę działa tak samo skutecznie.

 

Czy TO naprawdę takie proste?

Przekonaj się!

Przez lata dopracowywałem swoje szkolenie, obserwując osiągnięcia swoich kursantów i dziś mogę Ci zapewnić program, który od razu wprowadzi Cię w świat praktycznej hipnozy.
Od samego początku poznasz konkretne i sprawdzone techniki wprowadzania w trans. Są zaskakująco łatwe i już widzę Twoje zdziwienie, gdy przekonasz się, jak szybko zaczniesz samodzielnie hipnotyzować.
Tym, co mnie wyróżnia, a Tobie ułatwi hipnotyzowanie jest różnorodność stosowanych technik hipnotycznych. Moje szkolenie to połączenie najskuteczniejszych technik hipnozy z USA, Anglii i z Rosji. Połącz to z moim dwudziestoletnim doświadczeniem z hipnozą w Polsce, a otrzymasz zupełnie wyjątkowy kurs, który natychmiast zacznie zmieniać Twoje życie.   
O zera do bohatera! Nowe umiejętności już na Ciebie czekają…

Kariera Hipnotyzera

 

Po ukończeniu Kursu Hipnoza st.1 otrzymasz certyfikat ukończenia kursu.

TAK, możesz pomóc nie tylko sobie, ale też innym. Zyskasz wiedzę i wyjątkowe umiejętności, dzięki którym możesz rozpocząć pracę, jako zawodowy hipnotyzer.

Co otrzymasz w cenie szkolenia?

Oprócz fantastycznej atmosfery i nieustających praktyk hipnotycznych dajemy Ci:

 • Indywidualne prowadzenie w małej grupie.
  Ze względu na obecną sytuację i kameralny charakter szkolenia
  ilość miejsc jest ograniczona. Obowiązuje kolejność zgłoszeń.
 • Skrypt szkoleniowy, który szczegółowo omawia poszczególne tematy.
 • Poczęstunek i napoje w trakcie przerw kawowych.
 • Po szkoleniu 10 indywidualnych konsultacji e-mailowych.
 • Możliwość bezpłatnego ponownego uczestnictwa w kursie.
 • Gwarancję satysfakcji.

I to wszystko za cenę
1500 zł!

Kiedy:

9-11 sierpień 2024 w Warszawie Zapisy TUTAJ ...
DODATKOWA WAKACYJNA EDYCJA

Inne edycje:
na Kurs w Warszawie w terminie: 26-28 lipca 2024 - Zapisy TUTAJ ...

Kurs w wersji ONLINE w dn.: 26-28 lipca 2024
Zapisy TUTAJ ...


Kurs w wersji ONLINE w dn.: 9-11 sierpień 2024
Zapisy TUTAJ ...


Szkolenie trwa 3 dni, 20 godzin szkolenia.

Kurs odbywa się w godzinach: piątek 16-20; Sobota: 10-19; Niedziela: 10-17.

Gdzie:
Warszawa


Czekamy na Ciebie! Poznaj prawdziwą stronę hipnozy i zacznij ją stosować w swoim życiu, a szybko przekonasz się, że zaczynasz dokonywać rzeczy do tej pory uważanych za niemożliwe!

Jeśli masz jeszcze jakieś pytania, zadzwoń do nas, zanim zapiszesz się na kurs.
Tel.: 501657048 jeśli nie obieramy to oddzwonimy (możesz też wysłać SMSa).

10650 zł

8450 zł
 • Udział w kursie
  Hipnoza st.1, st.2 i st.3
  (szkolenia trwają łącznie 9 dni)
 • Skrypt szkoleniowy
  (90 stron)
 • 3 Certyfikaty ukończenia kursów Hipnozy
 • Indywidualne prowadzenie w małej grupie.
 • 10 indywidualnych konsultacji e-mailowych
 • Możliwość bezpłatnego ponownego uczestnictwa w kursie.
 • Zniżki:
 • Zniżka edukacyjna
  10% zniżki dla młodziezy i studentów
 • Zniżka razem taniej i raźniej
  10% zniżki dla każdej z osób, które zapisują się wspólnie.
6350 zł

5300 zł
 • Udział w kursie Hipnoza 1
 • Skrypt szkoleniowy
  (40 stron)
 • Certyfikat ukończenia kursu
 • Indywidualne prowadzenie w małej grupie.
 • 10 indywidualnych konsultacji e-mailowych
 • Możliwość bezpłatnego ponownego uczestnictwa w kursie.
 • Zniżki:
 • Zniżka edukacyjna
  10% zniżki dla młodziezy i studentów
 • Zniżka razem taniej i raźniej
  10% zniżki dla każdej z osób, które zapisują się wspólnie.
1500 zł