Warsztat Hipnozy st. 4
Hipnotyczna Szczepionka na Stres i Zarządzanie emocjami

Zaawansowany kurs HipnozyKurs jest podzielony na dwa główne moduły:


a) Hipnotyczna Szczepionka na Stres

Hipnotyczne metody które, zmieniają
STRES w siłę do szybkiego i efektywnego działania.


 

Szkolenie "Hipnotyczna Szczepionka na stres" jest unowocześnioną wersją szkolenia-legendy, które od 2001 roku skutecznie pomogło setkom zapracowanych ludzi zabłysnąć w życiu. Dzięki wzbogaceniu szkolenia o najnowsze metody obecnie efekty szkolenia są jeszcze trwalsze.

 

 • Jakby to było gdybyś w sytuacji stresowej, miał automatyczny przycisk, który wyłączy stres?

 • Jak zmieniłoby się Twoje życie, gdybyś opanował stres?

 • O ile więcej byś osiągnął?

 • Czy chcesz z łatwością pozbyć się stresu?

Najnowsze, zupełnie nieznane w Polsce metody! 


Posiadanie takiego wyłącznika stresu umożliwi Ci wyjście z patowej sytuacji, zrezygnowania gdy czujesz, że nie wiesz co masz robić.


Dzięki Hipnotycznej Szczepionce na Stres Twoja podświadomość automatycznie zmobilizuje Ciebie do działania, poczujesz motywacje, optymizm oraz opanowanie.

Hipnotyczną Szczepionkę na Stres poprawnie zainstalujesz w Twojej podświadomości w trakcie kursu. Już po samym kursie za każdym razem w przypadku wystąpienia sytuacji stresującej automatycznie zadziała i wywoła w Tobie spokój, opanowanie, mobilizacje do działania oraz emocje, które sam wybierzesz. 


W trakcie kursu zdobędziesz umiejętność samoczynnego i automatycznego zamieniania stresu w nagłą eksplozję siły do szybkiego i efektywnego działania;


Dodatkowo będziemy pracować również z:

 • zyskasz kontrolę nad tzw. wewnętrznym krytykiem, czyli głosem który podcina Ci skrzydła Twoim planom i marzeniom mówiąc m.in. że nie dasz rady, to Ci się nie uda

 • Zlikwidujesz obawy, lęki, tremy blokujące Ciebie przed działaniem

 • zmieniać niewłaściwe podejście do autorytetu.


Dzięki oszałamiającej skuteczności szkolenia jego fragmenty zostały wyemitowane w programie TVP2 . O szkoleniu był wywiad w radiu Pogoda Złote Przeboje, ukazały się artykuły w miesięcznikach "Uroda", "Razem", "Moje zdrowie" i "Wiedza i życie".

 

 
         
   
         

 

 

 

b) Zarządzanie emocjami w hipnozie

W trakcie tego modułu:

 • Zechce Ci się chcieć,

 • Nie dość że będziesz miał motywacje do samorealizacji w codziennym życiu, to ponadto maksymalnie naturalne zaczniesz wykonywać rzeczy do których nie mogłeś się od dawna zebrać, i to wszystko będzie współgrało z Twoimi obecnymi zajęciami.

 • Nauczysz się kontrolować emocje takie jak złość, brak pewność siebie oraz zwiększać optymizm, szczęście.

 • Nauczysz się jak wzbogacisz wykonywane czynności o emocje, np. jakby to było gdyby pracować z jeszcze większą radością :)

 • Wszelki Twoje obowiązki staną się przyjemnością.

 • Wszystkie wykonywana przez Ciebie czynności będą wywoływały w Tobie jeszcze większą radość :) !

 • Przestaniesz trwonić czas na zbędne rzeczy;

 • Dodatkowo popracujemy z wszystkimi emocjami, które Ty zaproponujesz, które są dla Ciebie ważne i chcesz przepracować, czy wzmocnić.


Wyjątkowy kurs odbywa się w dniach:


zima 2019


Kurs odbywa się w godzinach:

sobota   10-18
niedziela 10-18


Inwestycja:

1770 zł
brutto


Gdzie:
Warszawa

Trener:
Janusz Gołyński


UWAGA! Kurs dostępnyTYLKO dla absolwentów Kursu Hipnozy st.2 w Centrum Rozwoju Osobistego lub jeśli Uczestniczyłeś w Kursie Hipnozy co najmniej 6 dniowym u jakiegoś innego trenera dowiedz się, na jakich warunkach możesz uczestniczyć w tym kursie.


Szkolenia będzie miało formę warsztatową,  czyli będą mniejsze grupy – maksymalnie 8 osób, ponadto przede wszystkim na warsztatach podstawową zasadą ma być czas dla każdej osoby aby wykonała jak najdokładniej każde z ćwiczeń, dzięki czemu doświadczyć największych zmian w swoim życiu i to już w trakcie warsztatu. Przy ćwiczeniach będzie największy nacisk na jakość, a nie na czas ich trwania.
Warsztaty nie będą miały sztywnego programu do zrealizowania, w zależności od potrzeb grupy mogą ewaluować w kierunki grupie najbardziej potrzebne. 

Tak! Chcę uczestniczyć w szkoleniu "Warsztat Hipnozy st. 4", które odbędzie się
w Warszawie, w dniach zima 2019 w cenie 1770 zł brutto.Twoje dane kontaktowe: *    - pola obowiązkowe

Imię i nazwisko: .
e-mail:
Telefon: ..

Złożenie zamówienia jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu i Polityki prywatności oraz ze zgodą na przekazanie danych osobowych podanych w formularzu firmie Centrum Rozwoju Osobistego.