TOP Szkoleń:


Szkolenia indywidualne:

Trenerzy NLP certyfikowani przez:

Stowarzyszenie Trenerów NLP w Polsce

Wpis w encyklopedii "Who is Who" w Polsce:

Who is Who w Polsce

Media o nas:

Wywiad w Radiu Złote Przeboje


Współpraca:

 

 Kurs hipnoza w fizjoterapii i masażu


Co to jest hipnoza eriksonowska?
Hipnoza do tej pory kojarzy się wielu ludziom z wprowadzeniem osoby w trans i pozbawienie jej własnej woli, zmienianie osoby w kurę, czy dinozaura :O
Cel hipnozy może być jednak różny, zarówno dla rozrywki -Hipnoza sceniczna, jak i terapii – Hipnoza Eriksonowska.

Hipnoza Eriksonowska jest to stosowana i sprawdzona metoda w walce z chorobami zarówno psychicznymi, jak i fizycznymi. Jej największą zaletą jest uzyskanie u pacjenta stanu głębokiego rozluźnienia, co często ciężko uzyskać innymi metodami
u wielu osób, z chronicznymi bólami, czy napięciami ciała.
Obecnie, gdy wokół coraz więcej razy mamy do czynienia z chorobami cywilizacyjnymi, dużego wysiłku wymaga, aby dokonać efektywnego rozluźnienia.

Naturalne metody - takie jak masaż - przynoszą ulgę na określony okres czasu, ale to uczucie ponownie jest wypierane przez świadomość i tempo naszego życia. W rezultacie pacjent, jest zestresowany cały czas i nie umie sobie pomóc.
Dlatego tak ważną jest wiedza na temat naturalnych metod radzenia sobie ze stresem i bólem.

Niejednokrotnie spotykamy się ze stwierdzeniem, że joga czy medytacja - to narzędzia, które doskonale pomagają w uzyskaniu poczucia spokoju i jest w tym 100% prawdy. Te rozwiązania jednak wymagają od osób pracy własnej, a nie każdy ma na tyle cierpliwości i zaufania, że to mu pomoże oraz wiary, że sam sobie jest w stanie pomóc.

Jak więc takim osobą można pomóc?
Z pomocą przychodzi tzw. Hipnoza Eriksonowska. Metoda, która pomoże uzyskiwać fizjoterapeutom i masażystom jeszcze lepsze wyniki pracy dla pacjenta.

Ten rodzaj hipnozy wyróżnia się tym że pacjent czuje się w pełni komfortowo, ponieważ jest zupełnie świadomy tego co się dzieje oraz pamięta co się do niego mówi. Odpowiednio poprowadzona hipnoza pomoże się rozluźnić, zmniejszyć odczuwalne bóle, sprawić, że zabieg będzie skuteczniejszy.

Pomóc można też pacjentowi ucząc go autohipnozy, aby mógł tak pokierować swoją podświadomością, że w każdej chwili nie będzie miał problemu z uspokojeniem się i rozluźnieniem.

Fizjoterapeutów, masażystów oraz osoby zajmujące się hobbistycznie zapraszamy na Kurs:
Hipnoza w Fizjoterapii i Masażu.


Zagadnienia poruszane podczas szkolenia:

 • Zjawisko Hipnozy, na czym polega
 • Mity i prawdy na temat Hipnozy
 • Zjawisko terapeutycznej Hipnozy;
 • Wywołanie zjawiska zmiany temperatury ciała lub wskazanego obszaru;
 • Konstruowanie skutecznych sugestii hipnotycznych i post-hipnotycznych
 • Zwiększysz motywację i kreatywność;
 • Wykorzystanie Sugestii Hipnotycznych bez wprowadzania w trans;
 • Techniki rozluźniania ciała za pomocą słów.;
 • Metody pracy z bólem
 • Narzędzia terapeutyczne stosowane w Hipnoterapii, m.in. likwidowanie szkodliwych nawyków, oraz zastępowanie ich korzystnymi działaniami.
 • Techniki autohipnozy, które również pozna zalecać pacjentom;
 • Kotwica na stan rozluźnienia ciała pacjenta (Przycisk który będzie powodował rozluźnienie ciała pacjenta )
 • Klucz Chasaja Alijewa dla poprawy funkcjonowania kręgosłupa (technika
  wykorzystywana m.in.: przez Rosyjskich kosmonautów);

Kim jestem, by obiecywać Ci takie rzeczy?

 

Nazywam się Janusz Gołyński i jestem trenerem hipnozy i NLP. Od 19 lat prowadzę szkolenia i indywidualne sesje hipnozy, na których pomagam dokonać zmian, które przez wielu uważane są za niemożliwe.Uczyłem się w 3 szkołach hipnozy: amerykańskiej (bezpośrednio, od osób, które znały i pracowały z Miltonem Ericksonem), angielskiej (mistrzowie jednosesyjnej metody kasowania palenia, odchudzanie oraz hipnozy scenicznej) i rosyjskiej (pracownicy KGB). 

NLP i hipnozy uczyłem się bezpośrednio od twórców NLP: Richarda Bandlera i Johna Grindera. Zdobyłem międzynarodowe certyfikaty: Certified Master Practitioner in the art of NLP oraz Certified Practitioner in the art of NLP - autoryzowane przez The Society of Neuro-Linguistic Programming Richarda Bandlera). Jestem też licencjonowanym trenerem Polskiego Stowarzyszenia Trenerów NLP.  A także ekspertem od hipnozy, zapraszanym do TVN, na „Rozmowy w toku”. (Poza tym TVP2, Radio TOK FM, magazyny Wiedza i Życie, Moje Zdrowie, Uroda, Razem i wiele innych).

Co to dla Ciebie oznacza? Dam Ci nie tylko moją wiedzę, ale i kilkunastoletnie doświadczenie z pracy hipnotyzera i trenera NLP.

W trakcie kilku tysięcy sesji hipnozy sprawdziłem, które metody i techniki działają, a które są kompletną stratą czasu

Po dziewiętnastu latach zajmowania się hipnozą, wyselekcjonowałem dla Ciebie 12 najskuteczniejszych technik wprowadzania w trans. Osobiście je przetestowałem, dzięki czemu powstały bardzo skuteczne metody wprowadzania w trans i metody terapeutyczne.

Odrzuciłem wszystkie nieskuteczne techniki. Uprościłem hipnozę do takiego stopnia, że najbardziej sceptyczni kursanci szybko przekonują, że jest to dziecinnie proste.

Tak jak Ty dzisiaj, jeszcze kilkanaście lat temu o hipnozie czytałem tylko w książkach i czasami słyszałem coś w telewizji. Myślałem, że jest to zarezerwowane dla wybrańców, ludzi z nadzwyczajnymi zdolnościami, i że dla mnie to jest NIEMOŻLIWE.

Dzisiaj, dla mnie i dla wielu moich kursantów wprowadzanie w trans hipnotyczny siebie i innych osób to po prostu przyjemność. Wystarczy poznać kilka prostych metod, które są bardzo proste do zastosowania.


Czy TO naprawdę takie proste?

Przekonaj się!


Na kursie nauczysz się Hipnozy Ericksonowskiej, która opiera się na słowach, które docierają wprost do podświadomości. To oznacza, że za pomocą odpowiednio
dobranych słów, kierujesz umysł pacjenta we wskazanym przez siebie kierunku, np.
w kierunku zniwelowania bólu, czy rozluźnienia ciała, stworzenia nowych
wspierających fizjoterapie nawyków np. aktywność fizyczna.
W CENIE SZKOLENIA otrzymasz skrypt, 10 konsultacji e-mailowych.

Wyjątkowy kurs odbywa się w dniach:

lato 2020


Szkolenie trwa 2 dni, ok. 18 godziny szkolenia

Kurs odbywa się w godzinach:
sobota   10-18
niedziela 10-18

Gdzie:
Sopot, Hotel B&BMolo

Trener:
Janusz Gołyński

Inwestycja:

1160 zł
brutto


Tak! Chcę uczestniczyć w szkoleniu "Kurs hipnoza w fizjoterapii i masażu", które odbędzie się w Sopocie, w dniach lato 2020 w cenie 1160 zł brutto.

Twoje dane kontaktowe: *    - pola obowiązkowe

Imię i nazwisko: .
e-mail:
Telefon: ..

Złożenie zamówienia jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu i Polityki prywatności oraz ze zgodą na przekazanie danych osobowych podanych w formularzu firmie Centrum Rozwoju Osobistego.